محل تبلیغات شما

مثلث

میدونی یکم احتیاج دارم فکر کنم؛ اینروزا خیلی عصبی ام و طبق معمول هیچ کس نیس باهاش حرف بزنم. خب، فدات شم تو همیشه من رو داری؛ چرا دنبال کس دیگه ای میگردی. آروم باش قربونت برم. من گوش میکنم. من همیشه باهاتم، من پشتتم. 

خب، بیا باهم بررسی کنیم: اگه سه تا محور اصلی در نظر بگیرم: من، شغل، خانواده. من = خودم + ام۲ / شغل خودشه / خانواده = سازی + خونه. الآن چندتا مسئله وجود داره: ۱ـ شغلم این روزا خیلی اعصاب خورد کن و پرفشاره. ۲ـ خونه سراغم رو نمیگیره. ۳ـ سازی حتی ۵ دقیقه صبر نکرد تا برسم. اینا چیزاییه که روی خودم و ام۲ تاثیر میذاره. میدونی که نباید اینطور باشه. دفتر همیشه مسخره و حال به هم زن بوده؛ خونه هیچ وقت من رو دوست نداشته و سازی همیشه خودخواه بوده. اینا که تازه نیس. قربونت برم الآن فقط خودت مهمی. باید خودت رو هرچی بهتر برای امتحان آماده کنی. به نمره اش احتیاج داری. الآن تمرکز اولت اونه. میدونی به کتابها و برنامه ریزیم شک کردم:( اشکال نداره فدات شم، امشب بررسیشون کن دوباره. اونایی که مهم نیست رو بذار کنار، وسواسی نباش. میدونی احتمالا تا دو یا سه روز دیگه حقوق میدن؛ اگه امروز دوشنبه باشه شاید تا ۴شنبه واریز بشه. ۴شنبه یا شنبه میرم ثبت نام میکنم. آره خوب فکریه، اینطوری دیگه هیچ چیز تمرکزت رو به هم نمیریزه. میدونی میخوام واسه ثبت نام حضوری برم. به نظرت ام۲ رو هم ببرم؟ نمیدونم، بذار ببینیم تا اون روز چی پیش میاد. ولی الآن اول غذا رو درست کن، شام بخور و برو سراغ کتابها.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها